Wielkie granie

Już po raz XIX  jeden z weekendów stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod kierownictwem Jurka Owsiaka zbierała datki na sprzęt do leczenia najmłodszych. W tym roku zbierano na sprzęt do leczenia nefrologicznego oraz urologicznego maluchów.Na ulice wszystkich miast wyszli wolontariusze, którzy za każdy pieniążek wręczali tradycyjne czerwone serduszko.

jgraczynski-8701Także na Krakowskim Rynku wydarzyło się wiele. Piękna pogoda sprawiła że krakowianie przybywali całymi rodzinami na piknik aby wesprzeć WOŚP.  Podczas pikniku można było nauczyć się zasad pierwszej pomocy, zobaczyć robot do rozbrajania bomb czy zasiąść za kierownica wojskowego Hummera.

jgraczynski-8734jgraczynski-8704jgraczynski-8723Wieczorem Rynkiem zawładnęli artyści. Zagrali miedzy innymi SaundQ, breath&miracle, Biff oraz PIN. Zaraz po nich o 19.55 na niebie rozbłysło tradycyjne światełko do nieba, a na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing, którzy zaprezentowali podroż sentymentalną po repertuarze wielu znanych i mniej znanych artystów w nowej aranżacji.

jgraczynski-8773jgraczynski-9049jgraczynski-9270Tradycyjnie też na scenie odbywały się licytacje najróżniejszych przedmiotów.
A w sztabach już od samego rana zliczano pieniądze z dostarczonych puszek.

jgraczynski-8882jgraczynski-8848jgraczynski-9353

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Zawartość chroniona !!