Tańczyć każdy może

Tańczyć czyli poruszać swym ciałem w takt rytmu możne każdy, ale czy każdy to potrafi? Wszyscy chętni sprawdzenia swych umiejętności mogli przybyć do Opery Krakowskiej na eliminacje i casting do szóstej z kolei edycji programu You Can Dance.
Najbardziej utalentowani tancerze mają szanse na wystąpienie w programie i wygranie stypendium w szkole tanecznej na Broadwayu i 100 tysięcy złotych.
Już od wczesnych godzin porannych chętni oczekiwali na rejestrację i możliwość zaprezentowania się podczas eliminacji. Tuż po godzinie 9.30 przybyłe osoby przywitała Patricia Kazadi, po czym nastąpiła rejestracja i wstępne eliminacje.

jgraczynski-7880jgraczynski-7910jgraczynski-7950Bardzo długie było oczekiwanie na casting, gdyż kilkukrotnie przesuwano termin ze względu na dalej prowadzone eliminacje. Ostatecznie około godziny 18.00 rozpoczęło się nagranie i cały casting. Skończyło się późną nocą.
W skład jury 6 edycji YCD wchodzą: dziennikarka – Kinga Rusin, tancerz i choreograf – Michał Piróg oraz choreograf – Agustin Egurolla.

Poniżej kilka zdjęć z castingu – zapraszam.

jgraczynski-8301jgraczynski-8536jgraczynski-8240jgraczynski-8649jgraczynski-8367jgraczynski-8596jgraczynski-8635

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Zawartość chroniona !!