Sylwestrowe WOW!

Już w pełni mamy rok 2011 i powoli zapomina się już o zabawie sylwestrowej, ale miło po wspominać jak wyglądał sylwester na Rynku w Krakowie – WOW!night.

Jako pierwszy zagrał Mistrz Polski Dee Jay’ów z 2009 roku – DJ Namteh, który wprowadził publiczność w atmosferę klubową i rozpoczął notowanie Klubowy Przebój Roku RMF MAXXX. Zwycięzcą konkursu został kawałek Super Bomb autorstwa znanego polskiego DJ Roberta M, który rozgrzał słuchaczy do dalszej zabawy.

jgraczynski-7128jgraczynski-7364jgraczynski-7379

Do północy publiczność oczarowywała występem gwiazda wieczoru – Kelis. Wykonała utwory ze swojej najnowszej płyty Flesh Tone oraz miks swoich największych przebojów. Tuż przed północą Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski złożył życzenia krakowianom, zaraz potem zaczęło się odliczanie czasu do północy. Nowy Rok przywitały wystrzały korków od szampana oraz pokaz sztucznych ogni połączony z confetti show.

jgraczynski-7475jgraczynski-7479jgraczynski-7599Ostatnim artystom występującym podczas sylwestra był niesamowity i zaskakujący R.I.O., który porwał publiczność do zabawy. Wszystkie występy tego wieczora uświetniały pokazy taneczne, a także pokazy pirotechniczne i laserowe. Podczas koncertów wykorzystano sumaryczne nagłośnienie o mocy 140 tysięcy watów i oświetlenie o mocy 250 tysięcy watów.
Na sylwester na Rynku w Krakowie według rożnych szacunków przybyło kilkadziesiąt tysięcy osób .

jgraczynski-7656jgraczynski-7671jgraczynski-7200jgraczynski-7682

Wszystkie występy zakończyły się około 1 nad ranem, po czym rozpoczęło się tradycyjne sprzątanie płyty rynku przez służby miejskie z porozbijanych butelek.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Zawartość chroniona !!