Warszawa Grand

waw_gpp

Już mija ponad miesiąc od mojej wizyty w Warszawie, pora wiec coś napisać na stronie.

Do wyprawy do Warszawy skłoniła mnie nominacja w konkursie Grand PressPhoto w kategorii Wydarzenia. Jednak wieczorna Gala w Kinie Kultura nie przyniosła mi w tym roku nagrody, nominacja dla mnie to w tym gronie i tak bardzo wiele. Nie zniechęcam się i pracuję dalej nad dobrymi unikalnymi kadrami, by może znów zawitać na Galę w Warszawie.

Dzień jednak nie był taki bezowocny, do sukcesów mogę zaliczyć wizytę w serwisie Canona e-csi na Żytniej. Z którego tydzień później uradowany otrzymałem naprawiony sprzęt – który pracuje a nie leży zepsuty w szufladzie.

Do Warszawy pojechałem pociągiem PKP EIP (tzw. Pendolino), wrażenia jak z każdej jazdy szybkim pociągiem, niestety pociąg stworzony dla kurdupli i chudzielców w dodatku bez wi-fi. Ostatecznie wolę starsze ale wygodniejsze pociągi. Powrót z Warszawy do Krakowa odbyłem niestety autobusem, bo PKP Intercity woli trzymać składy na bocznicy w Krakowie, niż po 20:25 wozić pasażerów i konkurować z autobusami. Ocenę tego pozostawiam wszelkim podróżującym pomiędzy Warszawą a Krakowem.

Cały 5 maja uważam za bardzo udany dzień, szkoda że tak szybko skończony, ale kiedyś trzeba wrócić do domu. Miejmy nadzieje że kiedyś też w końcu wybiorę się ponownie do Warszawy, ale tylko proszę o tańsze pociągi.

error: Zawartość chroniona !!